04 Şubat 2006


rodeo strip 12. sayısıyla bayilerde. çr severlerin sabırsızlıkla beklediği şubat sayısında birbirinden güzel çrler var! Şerif karasu'nun çizip derginin editörü ve her şeyi murat mıhçıoğlu'nun yazdığı K'LOWN ve barış sarhan&murat kalkavan adlı şahısların OLMAYANLAR'ı özellikle üzerinde durulması gereken çalışmalar_sağlam metinler yaratıcı çizgiler_ dergide ayrıca araştırmacı yazar erhan baş'ın "canilerin karanlık tarihi"ne "acımasız bir rus anarşistinin tren soyguncusu olarak portresi BORİS KHADOV" isimli yazısı da yer alıyor.

4 yorum:

Anonim dedi ki...

Bu sayı bence Strip'in en "ilginç" sayısı olmuş. Şöyle ki beğenen çok beğeniyor, beğenmeyen şaşırıyor. Ben şahsen derginin bu kadar geniş yelpaze içermesinden mutluyum. Yalçın Didman'ın uzun öyküsü şimdiye kadarki en güzel işiydi bence dergide çıkan. Walla ne diyelim, bu rüya sona ermesin istiyoruz, ha gayret Rodeo!

Anonim dedi ki...

hakikaten de strip çok önemli bir kilometre taşı bence çizgi romon dünyamızda: çr dergiciliğinde "Gırgır Ekolü"nün dışında bir seçeneğin daha olduğunu ve üstelik bu seçeneğin diğerinden daha evrensel ölçülerde çr dergiciliği olduğunu gösterdi herkese...
bütün emeği geçenlere teşekkür etmek bir çr sever için bir şeydir bence yani...

Anonim dedi ki...

amerikan çizgiromanı da yayınlasalar daha iyi olacak

Anonim dedi ki...

bence tam tersine yerli sayısı daha artsın. yerlilerin çizebileceği başka nere var ki?????